Jsme tvořiví lidé, které baví kreativně přemýšlet, kreslit, malovat a vyrábět. Žijeme rozvíjením svých znalostí a umu. Isnpirujeme se jeden o druhého a společně rosteme.

Nám nezáleží na tom, kolik ti je let, ale na tom, kolik máš chutě a odhodlání zlepšovat svů talent.

Vystudovala jsem vysokou školu uměleckou v ústí nad labem v oboru grafický design.

Nyní mám své grafické studio ve kterém se snažím vymýšlet vždy jedinečná a originální vizuální řešení pro každého mého jednotlivého zákazníka.

Využívám k tomu svou fantazii a představivost, kterou mi i mimo jiné pomáhá vybrušovat náš ateliér, ve kterém dbáme na osobitost vyjádření, neotřelá, kreativní řešení a neustálé procvičování obrazotvornosti, fantazie a stylizace.

Když jsem studovala na střední škole propagačního výtvarnictví v Jihlavě bylo zcela normální jezdit každý rok na kreslení v plenéru.

Mám na to jen krásné vzpomínky. Chodili jsme po krajině a kreslili co nás napadlo. Uhlem, rudkou, tužkou, přírodními barvami z rostlin.

A tak mě napadlo vytvořit něco takového i pro moje holky v ateliéru a tak jsme se poprvé v roce 2022 vydali na závěrečný víkend našeho kreslícího kurzu nazvaný kreslokemp.

Bydleli jsme ve stylové roubence jen kousíček od hradu Bezděz a Máchova jezera. Program jsme sestavili poměrně zajímavý, takže holky o zábavu a nové malířské techniky neměli nouzi. Celý pobyt jsme ještě ozvláštnili o „agroturistiku“.

Myslím, že se všichni těšíme na další ročník, který proběhne opět někdy na konci června.

Když budeš mít zájem se zůčastnit stačí vyplnit formulář, nebo nás zkontaktovat.

Akvarel je neuvěřitelně smyslná a intuitivní malířská technika. Úplně jsem jeho kráse propadla a byť jsem jej studovala i na vysoké škole, rozhodla jsem se, že si techniku akvarelu opráším na nějakém kurzu, který jsem záhy absolvovala abych Vám mohla poskytnout tu nejlepší možnou výtvarnou podporu a znalosti.

Nevím proč, ale když se řekne akvarel hned si vybavím rozkvetlou louku a nádhérné barvy lehounce se snoubící do sebe. Proto jsem vymyslela, že se tento kurz bude konat v nádherné zahradě plné rostlin. Někde, kde je blízko řeka a my se třeba můžeme jít i vykoupat, když budeme zamazané od barev.)))

Oázu klidu, kde budeme moci nerušeně vyzkoušet všechny možné techniky akvarelu. Kde se dobře najíme, zrelaxujeme a budeme opečovávat svého uměleckého ducha.

A tak vznikl akvarelový piknik na než Vás srdečně zvu.
Tak se níže podívejte na volné termíny, zamluvte si formulářem své místo a po uhrazení částky se na Vás budu těšit v úžasné přírodě Malé Veleně v údolí řeky Ploučnice.

Veronika | vaše akvarelová průvodkyně

 

Termín: 16. 9. 2023
Místo: Soutěsky u Děčína, Malá Veleň
Start kurzu je v 9:00
Cena: 1 780,-
V této ceně je kompletní občerstvení na celý den
(svačina, oběd, svačina)
Po uhrazení částky Vám příjde potvrzovací email s dalšími informacemi.

Kurz je exkluzivní, tudíž je připraven pouze pro pět účastníků, abych se vaší práci mohla dostatečně věnovat. Pakliže se ale do termínu pět účastníků nepřihlásí kurz se bohužel konat nebude. 

 

GRAFIKA TĚ BAVÍ A NESKUTEČNĚ ZAJÍMÁ?

Vídáš grafiku všude kolem a chceš jí také
ovládat? Chceš kreslit, tvořit a designovat svět kolem sebe?

PŘEMÝŠLÍŠ O TOM, ŽE PO ŠKOLE PŮJDEŠ NA NĚJAKOU UMĚLECKOU STŘEDNÍ, ALE BOJÍŠ SE TALENTOVEK?

Nemusíš se bát. Se vším ti pomůžu a na přijímačky tě připravím. Budeme společně kreslit a malovat zátiší. Budu ti dávat kreativní úkoly, které rozvinou ještě více tvou tvůrčí fantazii.

UŽ SI ZKOUŠÍŠ NĚCO VE FREE GRAFICKÝCH PROGRAMECH, ALE CHTĚL/A BY JSI UMĚT VÍC

V mých hodinách budeš mít přístup k profesionálním placeným programům od ADOBE, naučím tě je ovládat a rozvinout tvé kreativní schopnosti při práci s těmito programy.

CHCEŠ SE DOZVĚDĚT NĚCO VÍCE ZE ŽIVOTA KREATIVCE A FREELANCERA V GRAFICKÉM OBORU?

Představím ti o čem práce kreativce je.
Nastíním ti její výhody i nevýhody, předám ti důležité rady a zkušenosti, které čerpám ze své 15-ti leté praxe.

PRO KOHO JE KURZ URČENÝ?

Je to opravdu intenzivní kurz určený převážně pro děti v osmých a devátých třídách základních škol. Nicméně lze jej upravit
individuálně i pro zájemce v jiných situacích.

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT?

Kurz se sestává z 16-ti hodin měsíčně. Dvě hodiny v úterý a dvě hodiny ve čtvrtek.
V úterý se sejdeme a budeme pracovat na kreativních zadáních a rozvíjení vaší fantazie, grafické kresby a posléze osvojení si dovedností v profesionálních grafických programech.

Ve čtvrtek pak budou dvě hodiny věnované pouze přípravě na talentové zkoušky.
Zlepšování vaší kresby tužkou, uhlem, rudkou a malby.

KOLIK TĚ TO BUDE STÁT

Kurz můžeš pojmout tak, že budeš navštěvovat třeba jen hodiny přípravy na talentovky, tedy klasické kresby, malby atd., nebo naopak využít pouze hodiny, kde se učíme základům grafického designu. Je to na tobě. V takovém to případě bude stát jedna lekce, tedy dvě hodiny (300,-Kč)

Pakliže však budeš chtít chodit intenzivně každý týden a to na oba kurzy, jak v úterý, tak ve čtvrtek tak zaplatíš 1000,- měsíčně.

ŽE TĚ TO ZAUJALO A CHCEŠ SE PŘIDAT MEZI NÁS?

Tak mi napiš na sociální sítě, email (veruunka@gmail.com), či zavolej 724 591 623 a nebo využij níže formuláře a můžeme se dohodnout, jak by ti kurz vyhovoval nejvíce.

Už se na tebe moc těším!
Veronika

NAPIŠTE MI:

7 + 1 =