Grafická kÚra
pro maminky

Jsi tvořivá maminka?

Neustále ti v hlavě lítají nápady na nové produkty, které by nám zlepšily život, nebo třeba udělaly radost našim dětem, nebo nám samým?

Vyrábíš po večerech
a když tvé dítko/a spí
úžasné produkty?

Tak to děláš z čisté lásky a vášně a pro ten pocit realizace, že něco po tvém snažení opravdu zůstane a bude mít nějakou hodnotu po delší dobu, ne jako když uklidíš a za hodinu by jsi mohla znova.)

Jsi do nich zamilovaná a toužíš,
aby je mohl milovat i svět
kolem tebe?

Tak je potřeba to tomu světu ukázat a ne jen tak ledajak. Je potřeba mu předat i tvoje nadšení a víru v ten produkt. Na to ale potřebuješ spousty času a znalostí.

Akorát nemáš dostatek času,
nebo nevíš jak je světu ukázat
a prezentovat?

To je samozřejmé, že nemůžeš vědět všechno a že ten čas nikde neukradneš. Také mám dvě děti a vím jak těžké si čas pro sebe najít a využít jej produktivně. Co ti ale můžu nabídnout jsou mé znalosti a pomoc grafické designérky.

Dám ti nástroje a rady jakými dostaneš svůj produkt do podvědomí přesně té cílové skupiny, kterou potřebuješ zaujmout. Připravím ti základ, který podle mě každá začínající značka potřebuje aby mohla dopře komunikovat. Vytvořím ti logo, vizitku, web a vše co budeš potřebovat.

Také jsem maminka,

a mám ještě v živé paměti, jaký je to pocit, když něco chceš, ale teď to ještě nejde. Ajá ti povím, že jde. Když budeš hodně chtít, dokážeš všechno a já ti s tím pomůžu jak nejlépe budu moci.

A grafická designérka k tomu
a můžu ti pomoct si splňit svůj podnikatelský sen.

Proto jsem pro tebe připravila několik balíčků, ze kterých si doufám vybereš ten, který ti bude v současné situaci nejvíce vyhovovat.

Jestli si nejsi úplně jistá co chtít, tak se neboj mi zavolat, můžeme se někde potkat, třeba i s dětmi a já si strašně ráda poslechnu o tom co tvoříš a jaké máš plány.

Všechny tyto balíčky se dají různě kombinovat dle tvých aktuálních požadavků a potřeb. Neboj se tedy zavolat a já pro tebe vytvořím cenovou kalkulaci přímo na míru.