Wügvam

Wügvam

Bezmála deset let jsem pracovala pro společnost Würth na marketingovém oddělení jednou z mých povinností bylo vymýšlet nejroztodivnější teambuildingy, firemní akce a večírky. Musím říct, že je to činnost velmi náročná, ale pro mě strašně zábavná, opravdu jsem se v tom našla.

Wügvam byla akce probíhající v resortu Vigvam v Němčicích u Kolína. I když jsem bytostně proti klasickým teambuildingovým aktivitám, typu padání do náruče svých kolegů, vymýšlení kolektivního videa na naše produkty
a jiných, musím uznat, že to nakonec byla opravdu veliká sranda. Všichni se jak se patří opili a ti, kteří dokázali dojít do postele usínali v předělaných vlakových souprav na spací vagónky.

Připravila jsem pro ně na náročné sportování miniaturní placatici s vylaserovaným názvem „ohnivá woda“ inspirovaným jak jinak než indiánskou tématikou. U každé placatice byl i program opět v indiánském duchu.
A v autobuse cestou tam si každý podle barvy pírka, jež si vylosoval určil svou hrací skupinu.
————————————————-
Termín
22. – 23. 10. 2015
Web
www.vigvamresort.cz

 

Mohlo by se Vám také líbit…

Sirius Cybernetics

SIRIUS CYBERNETICS Strašně úžasný název firmy jednoho vyjímečného člověka. Se Standou se známe už od mých dětských...

Prague Agility Party

PRAGUE AGILITY PARTY K tomuto projektu jsem se dostala velkou náhodou, a to jen díky odepsání na jednu nabídku na...

TRIHORSE

TRIHORSE Jelikož teď bydlím v Děčíně a mám v oblibě podporovat české a hlavně místní firmy, zkontaktovala jsem značku...